İleri görüşlü, dürüst ve cesur:

Orcan Group

Kurucumuz ve onursal başkanımız Mehmet Orhan Canseven, 1958’de kurduğu şahıs firmasıyla Orcan Group’un temellerini atarak, ileri görüşlülüğü, dürüstlüğü ve cesaretiyle Orcan Group ailesine sevgiyle ve azimle çalışmayı öğretti.Biz de onun izinde yürüyor, deneyimli çalışanları yeni teknolojilerle buluşturarak, ülkemize katkı sağlamak için var gücümüzle çalışıyoruz.

Gülseli Canseven

Yönetim Kurulu Başkanı

Hakkımızda

1958’de Mehmet Orhan Canseven tarafından kurulan şahıs firmasının ardından, 1975’de Orcan Asfalt ve Yalıtım Ürünleri A.Ş.’nin kuruluşu ile üretime başlanmıştır. Üstün kalite, güvenilirlik, devamlılık ve saygınlık ilkeleriyle üretimlerine devam eden Orcan Group; yenilikçi ürünlerini, kusursuz hizmet anlayışı ile müşterilerine zamanında ulaştırmak için çalışmaktadır.

1981 yılında Topkapı fabrikasında EPS üretiminin başlamasıyla yeni bir adım atan Orcan Group, “tedarikçi – üretici – müşteri” ilişkisini güven ve ortaklık iletişimi üzerine kurmakta ve bu bakış açısını müşterileri gibi tedarikçilerine de yansıtmaktadır.

1984’te aileye katılan Orcan Ambalaj Sanayi A.Ş. ve Tuzla Aydınlı fabrikası ile daha da güçlenen Orcan Group, “ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi” standartlarına tam uyumlu ve sürdürülebilir kalite politikasına sahiptir. Orcan Group, ambalaj ve ısı yalıtım sektöründe ihtiyaç duyulan ürünleri, müşteri gereksinimleri ve beklentilerine değer katacak yenilikçi fikirlerle desteklemektedir. 3 yıl sonra, 1987 yılında yeni fabrikasını Tuzla Tepeören’de kuran Orcan Group, teknolojisi ve hizmetleriyle üst düzey kalite sunarak, nitelikli üretimleriyle sektör liderliğini sürdürmektedir.

1997 Hadımköy fabrikasıyla gücüne güç katan Orcan Group, müşterilerini büyüklüklerine göre kategorize etmeden, ulusal ve uluslararası standartlara uygun üretimler yaparak, iç ve dış müşteri memnuniyetine öncelik vermektedir. İş ortakları, çalışanları ve sektör oyuncuları için değerler üreterek, topluma ve ülke ekonomisine katkı sağlamaktadır.

Orcan Group toplam kalite yönetimi anlayışı ile çalışma koşullarını sürekli iyileştirerek, çalışanların özlük haklarını koruyan ve motivasyonlarını yükselten iç iletişim fikirleri geliştirmektedir. “Mutlu çalışanlar” mottosuyla, eğitim ve etkinlikler düzenleyerek çalışanlarını bilinçlendirmekte, konforlu çalışma alanları yaratmaktadır.

Sosyal sorumluluk anlayışıyla üretim, çalışan ve iş ortaklarıyla çevreye duyarlı çalışmalarla, çevre bilinci oluşturarak sürdürebilirliği desteklemektedir. Tüm iş ortaklarıyla güvenli çalışma ortamını yıllar boyu sürdürme kararlılığı içinde olan Orcan Group, ülkemiz için katma değer yaratmaya devam etmektedir.

ORCAN ASFALT VE YALITIM ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ‘nin faaliyet amacı, ambalaj ve ısı yalıtım sektöründe ihtiyaç duyulan mamulleri, müşterilerin istekleri ve beklentilerini en üst düzeyde karşılayacak koşullarda üretip, zamanında ve eksiksiz olarak sunmaktır.
Bu amaçla ORCAN ASFALT VE YALITIM ÜRÜNLERİ ANONİM ŞİRKETİ, müşterilerimize faydalı hizmetler sunmak amacıyla, mükemmeli hedefleyen bir tutumla gerçekleştirdiğimiz hizmetlerin, öncelikle tüm müşterilerimizin memnuniyetini artırmak için; sağladığımız ürün ve hizmetlerde; müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak, müşteri geri bildirimlerini etkin bir şekilde yönetmek, değer yaratmayan işlemlerini ortadan kaldırarak kaynakların etkin kullanımı ile zamanında teslimat yapmak ve sürekli iyileştirmeyi amaçlayan bir kalite yönetim sistemi oluşturmaktadır.
• Kurumumuzda katılımcı ve çoğulcu yönetim anlayışının oluşmasını sağlamak ve bu amaçla tüm proseslerimizde liderliği ve çalışan katılımını teşvik etmek,
• Sürekli gelişim için eğitimleri, kültürel ve sportif faaliyetleri artırmak; bu etkinliklerin sağladığı faydalar konusunda toplunun her kesiminde farkındalık oluşturmak ve tabana yayılmasını sağlamak ve bu yolla kurumsal kültürün oluşmasını ve oturmasını sağlamak,
• ISO 9001:2015 kalite yönetim sisteminin etkinliğini sürekli denetleyerek ve gerekli görülen iyileştirmeleri gerçekleştirerek uygulanabilir şartları sağlamak ve yürütmek,
• Uluslararası standartlar düzeyinde sürdürülebilir hizmet vermek için kurumumuzdaki tüm süreçlerde etkin kalite yönetim sistemleri oluşturmak, uygulamak ve yürütmek,
• Tedarikçi ve müşterilerimizle kurumsal iletişimde teknolojik imkanları kullanarak hızlı ve etkin çalışma sistemi oluşturmaktır.

Yönetim Kurulu Başkanı Gülseli Canseven

Orcan Ailesi

Orcan Group ailesi, kurucumuz Mehmet Orhan Canseven başta olmak üzere, üst düzey yöneticilerimizden en küçük birimimizdeki personelimize kadar sevgi, saygı ve güven duyguları içerisinde azimle çalışmakta; sektörümüze ve ülkemize hizmet vermek için durmaksızın yol almaktadır.

Gülseli Canseven

Yönetim Kurulu Başkanı

Zafer Arslan

Mali İşler Müdürü

Armağan Akyıldırım

Genel Koordinatör

Erdem Aslan

Üretim Müdürü

Mustafa Demirel

Asya Pazarlama Müdürü

Tului Gönenç

Avrupa Pazarlama Müdürü